Засідання по справі Вишинського перенесли на наступний рік

Керівник незареєстрованого підрозділу російського інформагентства «Россия сегодня» в Україні Кирило Вишинський не з’явився на засідання суду. 

Як повідомляє Бюро судової інформації, за словами адвоката Андрія Доманського, Вишинський перебуває на лікуванні.

Подільський районний суд міста Києва переніс судове засідання на 14 січня 2020 року.

Як відомо, російський пропагандист Кирило Вишинський був переданий 7 вересня Росії в ході обміну з Україною утримуваними особами.

22 жовтня Вишинський введений указом Володимира Путіна до складу Ради з прав людини при президенті РФ.

  • Нагадаємо, 06.03.2019 року прокуратура АР Крим за результатами досудового розслідування скерувала до Подільського районного суду м. Києва обвинувальний акт стосовно керівника незареєстрованої організації «РИА Новости Украина» якого обвинувачують у вчиненні злочинів передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 109; ч. 2 ст. 110; ч. 1 ст. 111; ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 32, ч. 1 ст. 161; ч. 1 ст. 263 КК України (державна зрада, розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади за попередньою змовою групою осіб, розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України поєднаному з розпалюванням національної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, придбання та зберіганні вогнепальної зброї).
  • В ході проведення обшуків у керівника «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського був знайдений паспорт громадянина РФ, а також російські державні нагороди, зокрема медаль РФ «За повернення Криму».
  • 7 вересня Кирило Вишинський був переданий  Росії в ході обміну з Україною утримуваними особами.
  • Адвокати і сам Вишинський неодноразово заявляли, що він не буде переховуватись у Росії, оскільки має намір довести свою невинуватість.