Фігуранти “другої сімферопольської справи” кримських мусульман залишились у СІЗО

Фото: Кримська солідарність

Так званий “Верховний суд” окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на постанову про продовження запобіжного заходу фігурантам “другої сімферопольської справи” кримських мусульман. таким чином, Різа Ізетов і Алім Карімов залишаться під арештом до 15 лютого 2020 року.

Про це повідомляє “Кримська солідарність”, передає Бюро судової інформації.

Слухання проходило в закритому режимі по відеозв’язку.. Суд не задовольнив скаргу адвокатів Пепи і Єгорочкіна і залишив рішення суду першої інстанції в силі. Риза Ізета і Алім Карімов залишаться під вартою до 15 лютого 2020 року.

 

Нагадаємо:

  • 27 березня в Криму російські силовики провели обшуки в 25 будинках кримських татар. Обшуки пройшли в селі Строгонівка Сімферопольського району і в мікрорайоні Кам’янка Сімферополя. У мікрорайні Кам’янка силовики побили і затримали кілька кримських татар біля будинку місцевого жителя Рустема Шейхалієва.
  • У ФСБ РФ заявили, що в Криму затримано 20 осіб, «підозрюваних в участі в релігійній організації «Хізб ут-Тахрір», забороненій в РФ.
  • У російському Ростові-на-Дону силовики затримали трьох активістів «Кримської солідарності» – Ремзі Бекирова, Османа Аріфмеметова і Владлена Абдулкадирова, в будинках яких у Криму напередодні пройшли обшуки.
  • 27 і 28 березня «Київський райсуд» Сімферополя заарештував всіх затриманих активістів.
  • 29 березня всіх незаконно заарештованих в Криму 23 кримськотатарських активістів вивезли до РФ.