Поліція розслідує обставини скупчення людей всередині та біля супермаркету в Маріуполі під час карантину

Скріншот з відео видання 0629.com.ua з місця подій у Маріуполі 16 квітня 2020 року

Суд дав слідчим доступ до даних мобільних операторів з прив’язкою до місця подій. Раніше слідчий суддя арештував скриньку, в якій знаходилися фіскальні чеки з іменами та номерами мобільних телефонів покупців.

Про це повідомляє Бюро судової інформації з посиланням на ухвалу Жовтневого районного суду Маріуполя від 21 квітня 2020 року.

Із матеріалів клопотання слідчого відомо, що 16 квітня правоохоронці отримали повідомлення на лінію «102» про те, що біля супермаркету «Грація», який відкрився того ж дня, перебуває велика кількість людей.

Слідчо-оперативна група зафіксувала велике скупчення людей в торговому залі супермаркету «Грація» та поблизу магазину. Правоохоронці вважають, що натовп утворився в результаті організації адміністрацією супермаркету акційних знижок на товари, наслідок чого порушено вимоги Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 року. Скупчення людей могло призвести до розповсюдження хвороби, через що і було відкрито кримінальне провадження за статтею 325 Кримінального кодексу України («Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням»).

Слідча Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Олена Бурнос отримала в суду дозволу витребувати у операторів стільникового зв’язку деталізації з’єднань абонентських номерів з прив’язкою до місця скоєння злочину.

Раніше, 17 квітня, суд арештував скриньку з написами «Грація», всередині якої були фіскальні чеки покупців із зазначеними абонентськими номерами мобільних операторів, прізвищами та іменами осіб та два рекламних щитка з написами «Розіграш».

Відео видання 0629.com.ua з місця подій у Маріуполі 16 квітня 2020 року

  • Шевченківський райсуд Львова звільнив фізособу-підприємця від адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.
  • На Черкащині чоловік отримав штраф у 17 тисяч за порушення режиму самоізоляції та нетверезе керування авто. Його спіймали поліцейські, коли порушник поїхав у магазин у нетверезому стані.