Прокуратура та поліція АРК повідомили про підозру учаснику «самооборони Криму»

Головне управління Нацполіції в АРК та Севастополі під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим повідомило про підозру учаснику незаконного збройного формування «Самооборона Криму», який протягом лютого-березня 2014 року під час окупації Криму проходив «службу» при в’їзді до м. Судак АР Крим.

Підозру повідомлено за ч.2 ст.260 КК України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), повідомляє прокуратура автономії.

Санкція інкримінованої статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин України, будучи учасником незаконного збройного формування «Самооборона Криму», протягом лютого-березня 2014 року, озброєний, проходив «службу» при в’їзді до м. Судак АР Крим. Підозрюваний здійснював незаконні перевірки документів громадян, обшук їх транспортних засобів, а також приймав участь у затриманні українських громадян на території півострова. На даний час «самооборонівця» оголошено в розшук», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура АРК не повідомляє імені підозрюваного. За інформацією Центру журналістських розслідувань, йдеться про Погороднього Сергія Сергійовича, 24.07.1957 р.н.

  • Центр журналістських розслідувань продовжує встановлювати особи бійців незаконних збройних формувань та факти їхньої участі в окупації Криму. Рано чи пізно всі учасники збройної агресії Росії проти України понесуть відповідальність за свої злочини. А поки – робимо їх відомими.
  • Детальніше читайте в розслідуванні Шуцмани Путіна: Ми знаємо, що вони робили навесні 2014 року.
  • В лютому 2019 року слідчий відділ ГУ в АРК та Севастополі оголосив у розшук керівників та учасників спецпідрозділу «Рубеж», який входив до складу незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя». У списку – особи, які були встановлені Центром журналістських розслідувань у спецпроекті «Шуцмани Путіна».