Ігор Павловський в одеському суді підтвердив провину Мангера у нападі на Гандзюк

Ігор Павловський під час судового засідання у Приморському районному суді Одеси дав свідчення, в яких назвав Олексія Левіна та Владислава Мангера замовниками нападу на Катерину Гандзюк.

Про це повідомляє Бюро судової інформації з посиланням на трансляцію судового засідання на каналі Судової влади України.

Ігор Павловський, обвинувачений у приховуванні злочину — нападу на Катерину Гандзюк, розповів, що під час спілкування з Олексієм Левіним зрозумів, що очільник Херсонської ОДА Владислав Мангер через помічника-консультанта депутата цієї ж ради Левіна замовив напад на активістку Катерину Гандзюк, яка також була радницею міського голови.

Павловський повідомив, що 17 грудня 2019 року він дав неправдиві покази під час допиту в суді, коли говорив про непричетність Мангера та Левіна. За його словами, він зробив це через погрози, які отримував від Владислава Мангера на свою адресу та своєї доньки. Попросив вибачення у батьків Катерини Гандзюк за те, що говорив неправду в суді та запевнив, що такого більше не повториться.

“Варто зазначити, для того, щоб свідчення Павловського були взяті до уваги у провадженні щодо Левіна та Мангера, він має дати покази у Дніпровському районному суді Києва, де наразі слухається справа за їх обвинуваченням”, – сказала у коментарі БСІ адвокат Ольга Веретільник, яка представляє сторону потерпілих – батьків Катерини Гандзюк.

Віктора та Надію Гандзюк суд залучив як сторону потерпілих у судовий процес.

«Треба цю угоду підписувати, бо Ігор Павловський є ключовим свідком у більш важливому для нас провадженні», — сказала Надія Гандзюк.

Адвокати Владислава Мангера, які були присутні на засіданні, клопотали про залучення його клієнта як потерпілого у провадженні. Усі сторони висловилися проти цього.

Наступне засідання по цій справі відбудеться 16 жовтня о 9:30 у Приморському районному суді міста Одеси.

Нагадаємо:

  • 16 вересня 2020 року Ігор Павловський відкликав заяву про те, що підписав угоду зі слідством під тиском.
  • У Дніпровському районному суді Києва 28 серпня 2020 року розпочався судовий процес стосовно очільника Херсонської обласної ради Владислава Мангера та експомічника депутата Херсонської облради Олексія Левіна у замовленні та організації нападу на Катерину Гандзюк.