Антикорсуд скасував вирок директору бронетанкового заводу, який збрехав в декларації на 4,6 мільйони гривень

Роман Тимків, фото: slovoidilo.ua

Вищий антикорупційний суд 19 листопада 2020 року скасував вирок щодо колишнього директора ДП «Львівський бронетанковий завод» Романа Тимківа. Це другий скасований судом вирок, підставою для чого стало рішення КСУ від 27 жовтня.

Про це пише Бюро судової інформації з посиланням на трансляцію судового засідання та судові документи.

Вироком від 7 травня директор ДП «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків був визнаний винним у недостовірному декларуванні за статтею 366–1 Кримінального кодексу. За матеріалами провадження, він у деклараціях за 2017–2018 роки не вказав компанію «Aventa Investment Limited» (Беліз) зі статутним капіталом 50 000 доларів США та квартиру у Відні (Австрія), яка належить члену його сім’ї. Таким чином, подав недостовірні відомості, які відрізняються від правдивих на 4,7 мільйони гривень. Тимків пішов на угоду зі слідством та повністю визнав провину. Вищий антикорсуд оштрафував його на 51 тисячу гривень та заборонив займатися діяльністю, пов’язаною з управлінням державними підприємствами протягом трьох років.

Однак 27 жовтня 2020 року відповідальність за статтею 366–1 КК України рішенням Конституційного суду була скасована. Кримінальний процесуальний кодекс передбачає можливість перегляду судових рішень, які набрали законної сили, за виключними обставинами, серед яких і є рішення КСУ. Відтак, Роман Тимків подав заяву про перегляд свого вироку. Відтак, вирок був скасований.

Читайте також: