Одному з організаторів мітингу на Банковій повідомили про підозру

Фото: facebook / Сергій Філімонов

Поліція оголосила про підозру в хуліганстві лідеру руху “Гонор” Сергію Філімонову, одному із організаторів акції біля Офісу президента, що відбулася 20 березня.

Про це йдеться у повідомленні МВС.

“23 березня, слідчі столичної поліції за погодження із процесуальними керівниками (прокурорами) оголосили про підозру одному із організаторів акції біля Офісу Президента України, що відбулася 20 березня”, – йдеться у повідомленні.

Сергій Філімонов у facebook написав, що вручення повідомлення про підозру відбулося без участі адвоката. Також він виклав в мережу частину тексту підозри.

Нагадаємо:

  • Увечері 20 березня на вулиці Банковій під час акції на підтримку засудженого екслідера одеського “Правого сектора” Сергія Стерненка мітингувальники розбили вікна Офісу президента, розписали стіни фарбою і закидали будівлю димовими шашками.
  • У МВС повідомили, що правоохоронці свідомо не втручалися в події. Пізніше поліція затримала Владислава Гранецького-Стафійчука, засновника видавництва “Дім Химер”, ветерана 93 ОМБр. Йому повідомлено про підозру в хуліганстві.