«Райффайзенбанк» хоче стягнути з «Фірми «Консоль ЛТД» Константинова 4,2 млрд рублів боргу

Володимир Константинов

Російське акціонерне товариство «Райффайзенбанк» звернулося до так званого «Арбітражного суду Республіки Крим» з позовом про визнання банкрутом ТОВ «Фірма «Консоль ЛТД», а також про стягнення майже 4,2 млрд рублів.

Про це повідомляє Бюро судової інформації з посиланням на ухвалу «суду» про відкриття провадження.

Засідання призначено на 29 квітня 2021 року.

Відповідачем у справі є українська ТОВ «Фірма «Консоль ЛТД», яка зареєстрована у Сімферополі та опосередковано контролюється родиною Володимира Константинова, «спікера» незаконно створеного «парламенту Криму». Від березня 2017 року компанія визнана банкротом і знаходиться в стані припинення.

Також «Райффайзенбанк» просить «суд» затвердити тимчасовим керуючим компанії-боржника Олександра Прошина. Третьою особою до участі в справі «суд» залучив «управління Федеральної податкової служби Росії по Республіці Крим».

Нагадаємо, що до 2005 року в засновниках ТОВ «Фірма «Консоль ЛТД» значився Володимир Константинов, нинішній «спікер» кримського «парламенту».

Після окупації Криму у 2014 році в російській юрисдикції з’явилася компанія ООО «СК Консоль-Строй ЛТД», яка, згідно російського реєстру юридичних осіб, опосередковано контролюється Олегом Константиновим — сином Володимира Константинова.

  • Голова “Госсовета” Криму Володимир Константинов та його будівельна фірма “Консоль ЛТД” продовжують забудовувати кримські парки і прибережні зони. У 2015 році в Місхорському парку на Південному березі Криму фірма “Консоль” відновила будівництво багатоповерхового будинку. При вході в Приморський парк Ялти розташовані елітні апартаменти “Консоль”. Від будинку до моря – всього 50 метрів. За документами будівля проходить як кафе-морозиво, дозвіл на будівництво якого Володимир Константинов отримав ще в 1993 році.
  • Так званий «Арбітражний суд Криму» розглядає провадження за позовом Міністерства науки і вищої освіти РФ та «Міжрегіонального територіального управління Федерального агентства з управління державним майном в Республіці Крим і місті Севастополі» до «уряду» Криму та ТОВ «Науково-дослідний інститут натуропатії і фітотерапії». Засновником компанії є Катерина Константинова, донька спікера окупаційного «парламента Криму» Володимира Константинова.