Чоловік, який намагався зґвалтувати в потягу журналістку «Інтера», помер у СІЗО

У слідчому ізоляторі помер чоловік, який влітку минулого року жорстоко побив та намагався зґвалтувати жінку в потязі «Київ-Маріуполь».

Про це написала в Instagram сама потерпіла, пише Судовий репортер.

«Суд перенесли у зв’язку зі смертю обвинувачуваного. Нам повідомили, що Рудзько Віталій помер 13-го квітня. Не буду занадто емоційною, але хочу сказати, що страх, в якому я жила ввесь цей час; переживала, що буде, коли Рудзько вийде; чи знайде він мене; як далі жити… Так от – цей страх помер разом з ним!Але хочу підкреслити, що це не кінець моєї справи. Мене це не зупинить! Ми і надалі будемо відстоювати в суді мої права, томущо за те, що сталося, має нести відповідальність не лише він.», – написала телеведуча каналу «Інтер» Анастасія Лугова.

Слухання справи проходили в закритому режимі.

У лютому цього року в коментарі журналістам Лугова сказала, що в судовому засіданні нападник визнав вину і вибачився перед нею. Його адвокат подав довідку, що Рудзько начебто має ракову пухлину в мозку. Але суд відмовився долучати цей документ. Інформацію нібито не стали перевіряти через відсутність в обвинуваченого коштів.

Інцидент трапився вночі 31 липня 2021-го, коли жінка їхала в купе зі своїм малолітнім сином. Чоловіка затримали і помістили під варту.