ФСБ повідомляє про затримання трьох “агентів українських спецслужб”

В Росії заявили про затримання кількох нібито співробітників “українських розвідувальних служб”, які “збирали інформацію про стратегічні об’єкти” та “готували теракт”.

Про це повідомляє Бюро судової інформації з посиланням на ФСБ РФ.

За інформацією ФСБ,  “два агента Служби безпеки України” та “агент Головного управління розвідки Міністерства оборони України” були затримані в трьох регіонах Росії. Втім, де саме  – не уточнюється.

“Коваль Зіновій Зіновійович, 1974 р., і його син – Коваль Ігор Зіновійович, 1999 р. н. прибули на територію Росії з метою збору інформації та здійснення фото – і відеозйомки стратегічно важливих підприємств життєзабезпечення та об’єктів транспортної інфраструктури. Затримані зізналися в тому, що завербовані чинним співробітником УСБУ в Тернопільській області полковником Коваликом Василем Васильовичем, 1973 р.н., який поставив їм завдання зі збору інформації про стратегічні об’єкти за винагороду в сумі 10 тисяч доларів”, – йдеться в повідомленні ФСБ.

Нібито у використовуваному затриманими батьком і сином автомобілі було виявлено короткоствольну і автоматичну зброю, а також засоби індивідуального захисту.

Також ФСБ повідомляє про затримання третього “агента”.

“Житель Київської області Цілик Олександр Вікторович, 1998 р. н., дав свідчення, що був завербований і діяв за вказівкою підполковника Кирилівця Максима Леонідовича, 1988 р. н., начальника сектора-співробітника оперативної групи оперативного відділу Спецрезерву ГУР МО України”, – йдеться в повідомленні ФСБ.

За версією ФСБ, “агент міноборони” планував підірвати два саморобних вибухових пристрої загальною масою 1,5 кг в тротиловому еквіваленті. Де і коли він планував здійснити “теракт” – не повідомляється.