Колишнього співробітника СБУ, який перейшов на бік бойовиків «ДНР», заочно ув‘язнили на 10 років

Шевченківський районний суд міста Чернівці засудив до 10 років позбавлення волі бойовика «ДНР», колишнього співробітника Служби безпеки України. Засуджений переховується від слідства, вирок винесено заочно.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За матеріалами справи, уродженець Донецька, колишній співробітник  Служби безпеки України, у липні 2014 року добровільно приєднався до незаконного збройного формування «Макіївський міський відділ Міністерства державної безпеки ДНР».

«Зловмисник здійснював підривну діяльність, спрямовану на протидію Збройним Силам України, СБУ та іншим формуванням, залученим до проведення антитерористичної операції й операції Об’єднаних сил на території Донецької області», – повідомляє СБУ.

Також терорист активно займався пошуком нових працівників так званої «МДБ ДНР» та вербуванням цивільного населення для збору інформації про учасників АТО й ООС.

Суд визнав колишнього правоохоронця винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України, і призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Наразі засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області, його оголошено в розшук.