У Криму “суд” залишив журналіста Єсипенка під вартою

Владислав Єсипенко Фото: crimean-solidarity.org

Верховний суд Криму” відхилив апеляційну скаргу фрілансера “Радіо Свобода” Владислава Єсипенка на арешт.  Журналіст залишиться під вартою до 18 березня.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Апеляційну скаргу на рішення “Сімферопольського районного суду” від 13 грудня 2021 року про подовження арешту Єсипенку відхилила суддя “Верховного суду” Алла Овчинникова.

Нагадаємо:

  • 10 березня 2021 року в Криму співробітники ФСБ затримали двох учасників акції до дня народження Тараса Шевченка, що відбулася в Сімферополі 9 березня, – Єлизавету Павленко і Владислава Єсипенко, які покладали квіти до пам’ятника Шевченку.
  • ФСБ заявила, що Єсипенко нібито працює на Службу зовнішньої розвідки України і що в його машині знайшли вибуховий пристрій.
  • Єсипенка підозрюють за ч.1. ст.223.1 Кримінального кодексу РФ (незаконні виготовлення, переробка або ремонт вогнепальної зброї, його основних частин (за винятком вогнепальної зброї обмеженого ураження), а так само незаконне виготовлення боєприпасів). А також за ст. 222 КК РФ (Незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, його основних частин, боєприпасів).
  •  Жуналіст знаходиться у СІЗО.