Прокуратура АРК повідомила про підозру “міністру інформації” Криму Володимиру Трегубу

Володимир Трегуб, "міністр внутрішньої політики, інформації та зв’язку Республіки Крим"

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру так званому “міністру внутрішньої політики, інформації та зв’язку Республіки Крим” у колабораційній діяльності. Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.
Про це повідомили у пресслужбі відомства.
«Міністр» відповідає за поширення ідей «руського міра» серед населення окупованого півострова та дискредитацію діяльності органів державної влади України. Саме вказана особа є організатором акції зі збору російської літератури і символіки та передачі її для шкіл тимчасово окупованої Херсонщини”, – повідомили у пресслужбі.
У прокуратурі не називають ім’я підозрюваного. За даними Бюро судової інформації мова йде про Володимира Трегуба.
З листопада 2014 року Володимир Трегуб обіймав посаду “голови адміністрації” Советського району Криму. У квітні 2022 року, указом “керівника” окупаційної “адміністрації” Криму його було призначено на посаду так званого «Міністра внутрішньої політики, інформації та зв’язку Республіки Крим».

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter