ГУР обіцяє 100 тисяч доларів винагороди за Гіркіна

DONETSK, UKRAINE - JULY 10: Alexander Borodai (Not seen), Prime Minister of the self-proclaimed Donetsk Peoples Republic and Commander Igor Strelkov of the Donetsk Peoples Republic speak in a press conference in Donetsk, Ukraine on July 10, 2014. They announced that the civilians at the area will be evacuated. (Photo by Soner Kilinc/Anadolu Agency/Getty Images)

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оголосило про винагороду у 100 тисяч доларів за передачу Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) в український полон. 

Про це повідомили на сайті відомства.

“Відомо, що один з найвідоміших російських терористів вирішив поновити свою участь у війні проти нашої держави. Ігор Гіркін (Стрєлков) — російський терорист, колишній так званий міністр оборони ДНР”, — йдеться у повідомленні.

Українські волонтери, спортсмени, чиновники також зібрали 50 тис. доларів “призових” за воєнного злочинця.

Інформацію просять передавати за номером: +380 93 117 5809 — зв’язок через Viber, WhatsApp, Telegram, Signal

Ігор Гіркін (Стрєлков) – російський терорист, колишній так званий «міністр оборони ДНР». Наразі СБУ та Генеральна прокуратура порушила проти Гіркіна низку справ за терористичну діяльність, тортури, вбивства та порушення державного суверенітету. Також оголошений Нідерландами в міжнародний розшук у справі про збиття цивільного Boeing 777 рейсу MH17.

Наразі СБУ та Генеральна прокуратура порушили проти Гіркіна низку справ за терористичну діяльність, тортури, вбивства та порушення державного суверенітету. Також чоловік оголошений Нідерландами в міжнародний розшук у справі про збиття цивільного Boeing 777 рейсу MH17.