Співробітниця СБУ закликала Україну до капітуляції та виправдовувала війну

Керівниці відділу науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ повідомили про підозру у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної російської агресії проти України.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

“Повторювала псевдоісторичні тези російської пропаганди, намагаючись представити збройну агресію РФ проти України, розпочату у 2014 році, як внутрішній громадянський конфлікт. Глорифікувала учасників та організаторів цієї агресії та закликала до капітуляції перед ворогом”, – розповіли в ОГП.

Факти знищення росіянами українських об’єктів критичної інфраструктури колишня співробітниця СБУ називала “дезінформацією”.

“Для любителів “русского мира” в Службі безпеки України точно немає місця. Ми й надалі будемо продовжувати курс на очищення спецслужби від зрадників різного калібру. А кремлівські наративи вони зможуть озвучувати хіба що в суді – щоб отримати максимальне покарання”, – наголошує очільник СБУ Василь Малюк.

Співробітниці СБУ загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі з конфіскцією майна.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.