Австрія підтримала створення спецтрибуналу для Росії

До 33 держав, які працюють над створенням спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України, приєдналася Австрія. 

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Я вдячний Австрії за приєднання до коаліції країн, які працюють над створенням Спеціального трибуналу для злочину агресії проти України. До складу Основної групи вже входять 33 держави. Зі зростанням їх числа зростає і віра в те, що керівництво Росії буде притягнуто до відповідальності”, — написав він у твітер.

Нагадаємо, напочатку 2023 року Європейський парламент  ухвалив резолюцію на підтримку створення міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності винних у злочині агресії проти України.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter