В “ДНР” затримали севастопольця: звинувачують в організації злочинного угурпування та вбивстві підлітка

Бойовики “ДНР” затримали мешканця Севастополя, відоого у місті реставратора парапетів біля кінотеатру «Перемога» та низки будинків на вулиці Великій Морській Вадима Погодіна. Його звинувачують у нібито “вбивсті підлатка” та організації злочинного угрупування. 

Про це повідомляє терористичне так зване “Управління карного розшуку МВС “ДНР”.

“У 2014 році 52-річний підозрюваний з іншими членами ОЗУ за попередньою змовою викрали підлітка, жорстоко побили його, вивезли його за місто і розстріляли”, – повідомляють терористи, додаючи, що їм вдалося затримати  частину угруповання. Нібито керівник та його найближче оточення на той момент залишили територію “республіки”.

Вадиму Погодину за “законами” терористів загрожує максимальне покарання за статтями «вбивство» та «організація злочинної спільноти та участь у ній».

Вадим Погодін відомий у Севастополі підрядник, який займався реставрацією будинків на вулиці Великій Морській, а також облицюванням парапетів біля кінотеатру «Перемога». На той момент він обіймав посаду заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю “Технології реставрації”. Тоді експертів та городян обурили дії будівельників, зокрема вибір на користь штукатурки поверх історичного інкерманського каменю, а також шпаклівки вапняку, що призвело до руйнування облицювання парапетів.