ФСБ затримала в Криму “українських агентів”, які нібито “готували теракти та вбивства чиновників”

Федеральна служб безпеки в тимчасово окупованому Криму повідомляє про “розкриття агентурної мережі Головного управління розвідки Міноборони України”. Вони нібито “готували серію диверсій та терактів на території Криму”.

Як запевняє російське ФСБ, серед запланованого – замахи на главу республіки Сергія Аксьонова, голову кримського парламенту Володимира Константинова та мера Ялти Янину Павленко. Також злочинці готували теракти на об’єктах транспортної інфраструктури півострова.

Затримані: Віктора Підвального, Олександра Литвиненка, Сергія Кривошеїна, Костянтина Євмененка, Ігоря Зоріна та Сергія Войнаровського.

Також затримано якогось громадянина України та Болгарії Петранова, нібито причетного до доставки засобів поразки до Росії.

“У затриманих вилучили 5 готових до застосування бомб, електродетонатори, механізми радіокерування, трекери для стеження”, – запевняють у ФСБ.

Також, як стверджують, було розкрито «організований українськими спецслужбами» канал постачання вибухівки з Болгарії, який проходив через Туреччину та Грузію.

Організатором терактів та координатором підготовки замахів на вбивства кримських чиновників та терактів у ФСБ називають заступника керівника офісу президента Володимира Зеленського Романа Машовеця.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter