У Німеччині суд ув’язнив на 3 роки прихильника війни РФ проти України

Суд у Гамбурзі засудив до трьох років позбавлення волі 32-річного чоловіка за виправдовування війни Росії проти України. 

Про це пише DW.

Згідно з обвинувальним висновком, засуджений виправдовував російську війну проти України в соцмережах, називав Україну “терористичною державою”, а також використав символ “Z”, публічна демонстрація якого в Німеччині карається.

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

За словами представника суду, такий термін було призначено у зв’язку з тим, що у квітні порушника вже було засуджено окружним судом Берліна на два роки та чотири місяці за напад на журналіста. Міру покарання було призначено за сукупністю злочинів.

Додатковим обвинуваченням стало зберігання зброї – забороненого тактичного складаного ножа.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter