НАБУ і САП повідомили про підозру одеському судді Іллі Лонському

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру судді Приморського районного суду м. Одеси Іллі Лонському. Йому інкримінують замах на надання неправомірної вигоди іншій судді цього ж суду за ухвалення позитивного рішення в адміністративній справі, а також заволодінні частиною хабаря шляхом обману

Про це повідомили в НАБУ.

Нагадаємо, у липні суддя Лонський повідомив Вищій раді правосуддя, що детективи НАБУ втручаються в його діяльність. Саме тоді у нього в кабінеті знайшли кошти.

19 червня цього року НАБУ і САП викрили адвоката з Одеси на одержанні 2 тис. дол. США від військовослужбовця. Саме у стільки він оцінив «допомогу» з ухвалою позитивного рішення в справі щодо адміністративного правопорушення суддею Приморського районного суду м. Одеси. Для цього звернувся до знайомого судді цього ж суду, аби той домовився з колегою про вирішення питання за гроші.

Розслідування цих фактів НАБУ і САП за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розпочали за заявою громадянина, якого підозрювані підбурювали до надання неправомірної вигоди.