Офіс генпрокурора зафіксував понад 110 тисяч воєнних злочинів, скоєних росіянами в Україні

Станом на 2 серпня Офіс генерального прокурора зареєстрував  понад 101 тисячу воєнних злочинів, скоєних росіянами з початку повномасштабного вторгнення в Україну. 

Про це свідчить статистика на сайті Офісу генерального прокурора.

Окрім майже ста тисяч воєнних злочинів, правоохоронці знають ще й про 16 692 злочини проти національної безпеки України.

За час вторгнення російські військові вбили 499 дітей та поранили ще 1090.

Також у магістральній справі щодо російської агресії вже є 674 підозрюваних – це російські високопосадовці.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter