ФСБ в Криму знову заявляє, що запобігла теракту на залізниці: затримали чоловіка та жінку

ФСБ РФ у тимчасово окупованому Криму заявляє, що співробітники служби запобігли терористичному акту на залізниці.

Про це повідомляє Центр громадських зв’язків ФСБ РФ.

Окупанти затримали чоловіка 1999 року народження та жінку 2000 року народження.

“За завданням українських спецслужб вони зібралися влаштувати підрив залізничного полотна у Ленінському районі Криму. Чоловіка було завербовано у жовтні 2023 року через месенджер Головним управлінням розвідки міністерства оборони України. Надалі він залучив до виконання завдань українських спецслужб свою співмешканку”, – заявили у ФСБ.

Окупаційні силовики стверджують, що затримані нібито фотографували та передавали знімки місць проживання військовослужбовців ЗС РФ, позицій російської ППО, а також координати об’єктів паливно-енергетичного комплексу у Криму.

“У квітні вони дістали зі схованки у Севастополі вибуховий пристрій, який намагалися закласти під залізничне полотно біля села Жовтневе. У момент скоєння злочину їх затримали”, – запевняє ФСБ.

Порушено кримінальну справу за статтею про приготування до скоєння теракту та про незаконний обіг вибухових речовин. У ЦГЗ ФСБ кажуть, що затримані нібито зізналися у скоєному та “активно співпрацюють зі слідством”.

Нагадаємо:

  • У вересні 2023 року ФСБ РФ в тимчасово окупованому Криму заявила про затримання мешканця Севастополя, який нібито готував “теракт” на залізниці.
  • В травні 2023 року Федеральна служб безпеки в тимчасово окупованому Криму повідомляє про “розкриття агентурної мережі Головного управління розвідки Міноборони України”. Вони нібито “готували серію диверсій та терактів на території Криму”.
  • Федеральна служба безпеки РФ повідомляє про затримання в тимчасово окупованому Сімферополі чоловіка, який нібито “готував теракт у військово-морському шпиталі міністерства оборони РФ”.
  • В серпні 2023 року ФСБ РФ в тимчасово окупованому Криму заявляє про затримання мешканця Севастополя, який нібито готував “теракт” на залізниці.