ГУР ідентифікувало 36 військових РФ, які обстрілюють Україну “кинджалами”

В Головному управлінні розвідки Міноборони України ідентифікували 36 воєнних злочинців – військовослужбовців армії РФ, які стоять за обстрілами України аеробалістичними ракетами Х-47 М2 “Кинджал”.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

ГУР виявило 29 людей з командного, льотного та технічного складу 44 окремого авіаційного полку особливого призначення дальньої авіації військово-повітряних сил повітряно-космічних сил ЗС рф. Також сім офіцерів з технічного персоналу полку.

Як зазначається, цей полк було сформовано 1 грудня 2021 року. Місце його постійної дислокації — аеродром «Саваслєйка» Нижньогородської області рф.

Полк має двохескадрильну структуру, штатно до 24 літаків ― винищувачів-перехоплювачів дальньої дії МіГ-31К. Розвідники також встановили бортові номери літаків МіГ-31К зі складу полку.

За даними ГУР, на озброєнні в полку є авіаційно-ракетний комплекс Х-47М2 «Кинджал». Його бойова частина становить 500 кг. Ракета має можливість нести ядерний заряд. Призначення — завдання максимально швидких ударів на дистанції до 2000 км.