Журналіста з Нової Каховки Сергія Цигіпу, незаконно засудженого в Криму до 13 років колонії, перевезли до Рязанської області

Журналіста і письменника з Нової Каховки Сергія Цигіпу, якого в жовтні 2023 року окупанти в Криму незаконно засудили до 13 років позбавлення волі у колонії суворого режиму за нібито «шпигунство», перевезли до міста Скопіна Рязанської області.

Про це повідомиляє НСЖУ з посиланням на його дружину та активістка Олену Цигіпу.

Вона отримала лист від свого чоловіка, у якому він пише про те, що його привезли до Рязанської області.

“Він прибув до місця призначення – Скопіна Рязанської області. Також передає привіт усім, хто переймається його долею“, – каже активістка.

Нагадаємо:

  • 12 березня 2022 року в окупованій Новій Каховці на Херсонщині зник ветеран та громадський активіст Сергій Цигіпа. Цигіпа — ветеран АТО, журналіст, керівник ГО «Каховський плацдарм». Він займав тверду проукраїнську позицію. Виходив на мітинги проти російської окупації у Новій Каховці. Після його зникнення його рідні не знали, де він і що з ним. Пізніше з пропагандистського ролика на російському телебаченні вони дізналися, що Цигіпа живий і перебуває в полоні.
  • «Верховний суд» окупованого Криму 6 жовтня засудив Сергія Цигіпу до 13 років позбавлення волі у виправній колонії суворого режиму.