«Голові адміністрації Сакського району» в Криму Владиславу Хаджиєву повідомлено про підозру у колабораціонізмі

Головне управління Національної поліції України в Автономній Республіці Крим повідомило про підозру в колабораційній діяльності окупаційному «голові адміністрації Сакського району Республіки Крим» Владиславу Хаджиєву.

Текст підозри опубліковано на сайті Офісу генерального прокурора.

За матеріалами справи, у 2023 році Владислав Хаджиєв отримав пропозицію від невстановлених в ході досудового розслідування предстаників незаконно створеної окупантами «Адміністрації Сакського району» обійняти посаду «голови» і добровільно на неї погодився.

26 червня 2023 року на 66 (позачерговій) сесії рішенням «Сакської районної ради Республіки Крим» Владислава Хаджиєва було обраго «головою адміністрації».

Хаджиєв підозрюється у добровільному зайнятті посади, повґязаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території (ч. 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо:

  • В Україні суд оголосив вирок колишньому депутату Верховної Ради Автономної Республіки Крим Олександру Баталіну. Його визнано винним у державній зраді та засуджено до 14 років позбавлення волі.
  • Святошинський районний суд Києва оголосив вирок колишній депутатці Верховної Ради Криму Ользі Удовіній. За державну зраду вона заочно засуджена до 12 років позбавлення волі.
  • За процесуального керівництва прокуратури АРК повідомлено про підозру в колабораційній діяльності окупаційному «першому заступнику глави міста Ялта» Сергію Баннову.
  • 11 років в’язниці отримала «сенаторка» від окупованого Криму (раніше посада мала назву – член Ради Федерації РФ від окупаційної влади Республіки Крим) Ольга Ковітіді за підтримку агресії РФ та колабораціонізм.