Колишньому працівнику міністерства освіти повідомили про підозру через висміювання незалежності України

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру колишньому працівнику Міністерства освіти і науки, який висміював незалежність України. Йому інкриміновано вчинення умисних дій, спрямованих на приниження національної честі та гідності (ч. 1 ст. 161 КК України).

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

“Слідством встановлено, що підозрюваний на власній сторінці в соціальній мережі Facebook розмістив публікацію із заголовком “Про выход Украины и прибалтийских республик из состава СССР. Лонгрид”. Зокрема, у дописі посадовець зауважував, що незалежність не всім колишнім республікам СРСР пішла на користь. А незалежність України назвав “кидаловом” і розкритикував листівки, які агітували голосувати за вихід України з СРСР 1 грудня 1991 року, стверджуючи, що люди голосували не за незалежність, а за обіцянки швидкого збагачення”, – йдеться в телеграм-каналі прокуратури

Повідомляється, що чиновника вже було звільнено з МОН за результатами дисциплінарного провадження, розпочатого відразу після скандальної публікації.