Прокуратура АРК повідомила про підозру “заступнику міністра економрозвитку Криму” Корольову

Сергій Корольов Фото: "Правительство Республики Крым"

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та міста Севастополя повідомлено про підозру у державній зраді та колобаораціонізмі окупаційному “заступнику міністра економічного розвитку Республіки Крим”. За даними Бюро судової інформації, мова йде про Сергія Корольова. 

Як повідомили  в пресслужбі прокуратури АРК, Корольов з 2005 року проходив службу на різних посадах в органах Державної податкової служби України в Криму. До окупації півострова він обіймав посаду головного державного ревізора-інспектора відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Автономній Республіці Крим.

На початку окупації півострова у 2014 році Сергій Корольов перейшов на бік росіян та обійняв посаду в “Управлінні Федеральної податкової служби по Республіці Крим”.

У СБУ повідомили, що у 2017 році він увійшов до складу так званої робочої групи, яка мала легітимізувати незаконний процес стягнення земельного податку для фізичних осіб.

“Зрадник вимагав у кримських землевласників перереєструвати майно за російським законодавством та сплачувати до бюджету РФ незаконні “збори. У разі відмови він погрожував штрафами та конфіскацією майна”, — додали в СБУ.

У прокуратурі підкреслили, що у січні 2024 року чоловік прийняв пропозицію окупантів та отримав посаду “заступника міністра економічного розвитку Республіки Крим”, яку він займає і досі.

Нагадаємо:

  • Прокуратура АР Крим та Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт стосовно окупаційного «міністра охорони здоров’я Республіки Крим» Костянтина Скорупського, який забезпечував медичним обладнанням та лікуванням російських військових.
  • СБУ повідомила про підозру у колабораційній діяльності так званим «міністру внутрішньої політики, інформації та зв’язку» Володимиру Трегубу та «міністру сільського господарства» Юрію Мигалю в окупаційному «уряді Криму», які сприяли незаконному вивезенню українського зерна з тимчасово окупованої території півдня України, а також нав’язуванні прокремлівської пропаганди кримчанам.