“Завідувачку архівом” окупаційної “адміністрації Джанкоя” засуджено до 8 років тюрми за організацю незаконних “виборів”

Деснянський районний суд Києва оголосив вирок “завідувачці архівним сектором» окупаційної “адміністрації Джанкоя”, яка організовувала незаконні вибори на території тимчасово окупованого Криму. За колабораційну діяльність її заочно засуджено до 8 років позбавлення волі.

Відповідний вирок було винесено 30 травня.

У липні 2022 року вона добровільна обійняла посаду «председателя участковой избирательной комиссии избирательного участка № 67 города Джанкой Республики Крым», чим сприяла реалізації окупаційної політики РФ на тимчасово окупованому півострові.

Як повідомили в пресслужбі Головного управління Служби безпеки України в АРК, засуджена також веде активну пропагандистську діяльність серед кримських дітей.

“Зафіксовано, що колаборантка проводила так звані «виховні зустрічі» зі школярами. Під час цих «заходів» вона поширювала російську пропаганду та псевдоісторію”, – повідомили в СБУ.

Деснянський районний суд Києва визнав її винною у колабораційній діяльності та засудив до 8 років позбавлення волі без конфіскації майна. Вирок оголошено заочно. Покарання засуджена відбуватиме одразу після затримання українськими правоохоронцями.

Нагадаємо:

  • Прокуратура Автономної Республіки Крим та м.Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт щодо генерального директора захопленого державного підприємства «Видавництво і друкарня «Таврида» Юрія Бабенкова, який друкував фейкові бюлетені для тимчасово окупованих регіонів України та сприяв проведенню незаконних виборів.
  • СБУ повідомила про підозру 57-річній Світлані Кочмурадовій, в. о. генерального директора захопленого державного підприємства «Видавництво і друкарня «Таврида» з Сімферополя, яка друкувала для окупантів бюлетені для незаконних виборів у вересні 2022 року.