Ексглаву Верховного суду Князєва затримали за кілометр від кордону з Румунією – ЗМІ

Колишнього голову Верховного Суду Всеволода Князєва, якого підозрюють в отриманні майже 3 мільйонів доларів хабаря, затримали прикордонники на контрольному посту у Закарпатській області поблизу кордону з Румунією.

Про це повідомляє низка українських ЗМІ з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Зокрема hromadske,  Українська правда, Liga.net та інші.

“Князєва виявили на контрольному посту в автівці, де він їхав пасажиром. У нього відібрали пояснення щодо мети перебування в прикордонні. Князєв зазначив, що прибув з метою відпочинку. В прикордонному підрозділі він зараз не перебуває. Його скеровано за межі прикордонної смуги. Про подію поінформовано поліцію та ТЦК”, – цитує свого співрозмовника Українська правда.

Нагадаємо:

  • 15 травня Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили масштабну корупцію у Верховному Суді України – схему одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями.
  • Правоохоронці затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва. Згодом Вищий антикорупційний суд заарештував його з альтернативою внесення застави 107,360 млн грн.
  • Пленум також висловив недовіру голові ВСУ Всеволоду Князєву та достроково позбавив його статусу очільника суду.
  • Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оприлюднило записи прослуховування голови Верховного суду Всеволода Князєва у справі щодо отримання ним хабаря.
  • Наприкінці травня 2024 року Вищий антикорупційний суд переглянув список обов’язків, накладених на ексголову Верховного Суду Всеволода Князєва, та зняв зобов’язання носити електронний браслет.