Окупаційний “суд” в Севастополі оштрафував чоловіка за заклик відсвяткувати втрати Росії у війні з Україною

Незаконно створений росіянами “Ленінський районний суд Севастополя” присудив штраф місцевому жителю за два коментарі, залишені у телеграм-каналі. Чоловіка визнали винним у нібито “дискредитації російської армії”.

Про це пише місцеве видання ForPost з посиланням на рішення “суду”.

Текст коментарів, нібито залишених кримчанином у телеграм-каналі у незаконній постанові “суду” не наводиться, але в уточнюється, що в одному з них він нібито українською мовою висловив свою думку про те, що «при виконанні військового обов’язку, під час спеціальної військової операції на території України, загинуло 300 тисяч військовослужбовців ЗС РФ, вважаю це святом, яке необхідно відсвяткувати».

У “суді” чоловік нібито підтвердив публікацію цих коментарів. Його визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ст. 20.3.3 КоАП РФ і призначив йому штраф 40 тисяч рублів.

Нагадаємо:

  • В січні 2024 року російські окупанти затримали жителя Ялти, який критикував РФ у соцмережах. За словами правозахисників, його переслідування має ознаки політично вмотивованого.
  • В березні 2024 року окупаційний “суд” в Красноперекопське оштрафував місцеву жительнку на 40 тисяч рублів за те, що вона написала в Telegram гасло “Слава ЗСУ”.
  • В Криму незаконний окупаційний “суд” призначив 56-річному жителю Ялти 14 діб арешту та штрав 40 тисяч рублів за нібито “дискредитацію армії РФ”.
  • Незаконний “Бахчисарайський районний суд” в тимчасово окупованому Криму оштрафував місцевого жителя на 30 тисяч рублів через татуювання, які нібито «закликають до порушення територіальної цілості РФ».