В Криму “суд” виніс вирок ялтинцю за нібито «держзраду»: 21 рік позбавлення волі

Окупаційний “Верховний суд Криму” засудив жителя Ялти до 21 року позбавлення волі за звинуваченням у нібито «державній зраді». Вирок оголошено заочно.

Про це повідомляє незаконна “прокуратура” Криму.

За матеріалами окупаційного “слідства”, чоловік з початком повномасштабного вторгення Росії в Україну, в лютому 2022 року, вступив до лав Збройних сил України.

«У лютому 2022 року підсудний вступив до окремої механізованої бригади Збройних сил України, пройшовши спеціальне навчання, отримав військову форму та вогнепальну зброю. Із зазначеного періоду він бере участь у бойових діях проти Збройних Сил Російської Федерації», – йдеться у повідомленні.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter