Суд наклав арешт на землі дружини Медведчука вартістю понад 300 мільйонів

Суд наклав арешт на земельні ділянки дружини лідера забороненої проросійської партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука – Оксани Марченко. Їхня вартість становить понад 303 мільйони гривень.  

Як повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора, за клопотанням Бориспільської окружної прокуратури судом накладено арешт на земельні ділянки лісогосподарського призначення площею 9,5 га і цілісний майновий комплекс – базу мисливства та спортивно-любительської ловлі площею 3021 кв м.

“Мова йде про земельні ділянки з майновим комплексом, що знаходяться у власності та користуванні товариств, фактичними кінцевими бенефіціарними власниками яких є дружина екснародного депутата – лідера забороненої в Україні партії “ОПЗЖ”, а також ексміністр доходів і зборів часів президента-втікача. Колишній міністр переоформив компанію-власника майна на третіх осіб”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зараз триває процедура прийняття арештованого майна Марченко в управління АРМА. Досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 364 КК України) здійснюється слідчими Бориспільського райуправління ГУНП в Київській області.