Суд заборонив Партію регіонів

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність Партії регіонів. Ініційована передача 100% “партійного” майна в дохід України. Це стосується всіх активів забороненої партії та її структурних підрозділів в різних областях нашої держави.

Про це повідомляють пресслужби СБУ та ДБР

Як повідомив помічник судді Сергія Кузьмича, 21 лютого задовольнив заяву Міністерства юстиції та Служби безпеки України.

У Державному бюро розслідувань зазначають, що зокрема надали матеріали щодо протиправних дій керівництва Партії регіонів під час підписання та ратифікації так званих Харківських угод, а також злочинів вчинених ними під час подій Революції Гідності.

Співробітники Служби безпеки і ДБР задокументували злочинні дії “регіоналів” та ініціювали передачу 100% “партійного” майна в дохід України. Наразі експерти встановлюють його вартість.

Нагадаємо, у 2022 році суд заборонив 16 політичних партій, серед яких ОПЗЖ, “Опозиційний блок”, Партію Шарія, партію “НАШІ”, Комуністичну партію та інші.

Наразі у парламенті з різною інтенсивністю відбуваються дискусії щодо майбутнього представників заборонених партій у місцевих радах та у парламенті.