Російські силовики в Криму проводять фільтрацію: роздягають та б’ють місцевих мешканців – Генштаб

Обшук у Криму, 27 березня 2019 року, фото: Кримська солідарність

Російські силовики в тимчасово окупованому Криму посилили тиск на мешканців та проводить фільтрацію. Незаконні заходи відбуваються у Красноперекопському районі. 

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Повідомляється, що у деяких населених пунктах тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим російські “загарбники продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини”.

“Зокрема, у Красноперекопську працівники ФСБ проводять активні контррозвідувальні заходи із принизливими процедурами фільтрації, здійснюючи роздягання, допити з побиттям цивільного населення”, – йдеться у повідомленні.

На початку березня Генштаб повідомляв, що в деякі населені пункти окупованої частини Херсонщини прибули співробітники російської ФСБ, ворог посилив фільтраційні заходи на Півдні України.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter