Незаконно засудженому екскомандиру корабля ВМСУ «Славутич» Олексію Кисельову дозволили отримувати від рідних дві посилки на рік

Олексій Кисельов, співзасновник ГО «Переселенець СОС» у Генічеську, екскомандир корабля управління ВМСУ «Славутич» Фото: investigator.org.ua

Адміністрація російської пенітенціарної установи дозволила родині колишнього капітана ВМС України Олексія Кисельова надсилати йому дві посилки на рік. Нещодавно Олексія Кисельова етапували в установу ФКУ Т-2 УФСВП РФ по Володимирській області, відому як тюрма Володимирський централ для особливо небезпечних злочинців.

Про це повідомляє “Кримська солідарність”.

За інформацією “Кримської солідарності”,  родина Кисельова надіслала заяву до другої в’язниці у Владимирській області Росії. У ній сім’я попросила роз’яснити їм процедуру надсилання посилок. Адміністрація в’язниці відповіла, що через суворий режим утримування вони можуть надсилати політв’язню лише дві посилки на рік.

“Засуджений Кисельов Олексій Олексійович, 1964 року народження, у ФКУ Т-2 УФСВП Росії у Владимирській області відбуває покарання в суворому режимі”, – написав т.в.о. начальника в’язниці Руслан Асваров.

Нагадаємо, Олексія Кисельова викрали в окупованому Генічеську наприкінці липня 2022 року. Протягом 5 діб його катували і били струмом в професійно-технічному училищі №17 Генічеська, де зараз базується підрозділ Росгвардії. Після передали ФСБ на адмінмежі з Кримом.

ФСБ фальсифікувала проти Кисельова кримінальну справу і обвинуватила у підготовці «морської блокади півострова», яка полягала у фантастичній операції з перекриття  Керченської протоки засобами для вилову мідій, а також в участі у неіснуючому батальйоні ім.Номана Челебіджихана.

17 лютого 2023 року в Криму «Джанкойський районний суд» засудив до 8,5 років позбавлення волі з відбуванням першого року у в’язниці Олексія Кисельова за фальсифікованим ФСБ обвинуваченням в нібито організації «морської блокади Криму» шляхом перекриття Керченської протоки та участі у неіснуючому незаконному збройному формуванні – «батальйоні ім. Номана Челебіджіхана».

22 серпня 2023 року «Верховний суд Криму» залишив у силі вирок «Джанкойського районного суду» стосовно Кисельова.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter