В окупованому Криму “суд” арештував сімферопольця на 15 діб за дописи в соцмережах

«Київський районний суд» оштрафував та заарештував жителя Сімферополя Дениса Булигіна на 5 діб через записи в соцмережах.

Як повідомляє Кримська правозахисна група, у Telegram-каналі «Кримський СМЕРШ» блогера-колаборанта Олександра Таліпова з’явився скріншот сторінки Булигіна у Facebook. Після чого проти сімферопольця було відкрито дві кримінальні справи: за ч. 1 ст. 20.3 КпАП (пропаганда чи демонстрування символіки заборонених організацій) та ч. 1 ст. 20.3.3 КоАП (Публічні дії, направлені на дискредитацію використання Збройних сил РФ).

Зокрема, підставою став відеозапис у 16 секунд, який «виражає свою підтримку Україні, показує жести вітання Збройних сил України».

Було відкрито справу за ч. 1 ст. 20.3.3 КоАП РФ (публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних Сил України).

Денис Булигін свою провину не визнав. Пояснив, що є художником, що йому подобається поєднання жовтого з блакитним. У соціальні мережі нічого не викладав.

Проте «Київський райсуд» визнав сімферопольця винним та призначив йому штраф у 50 тисяч рублів.

Крім того, окрему справа за ч. 1 ст. 20.3 КоАП (пропаганда або демонстрування символіки заборонених організацій) відкрили через аватарку Булигіна у Facebook – на фотографії було розміщене гасло «Свободу Навальному!».

Свою провину сімферополець не визнав і в цьому випадку, проте “Київський райсуд” призначив йому 15 діб адміністративного арешту.