Стало відоме місцезнаходження заступника голови Меджлісу Нарімана Джелялова: його тримають у колонії Красноярського краю

Наріман Джелялов, перший заступник голови Меджлісу в «Сімферопольському районному суді», 06.09.2021 Фото: facebook.com/crimeansolidarity

Стало відоме місце перебування першого заступника Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла, якого в жовтні етапували з Криму до Росії етапували для відбування незаконного покарання за сфальшованою силовиками справою. Він зараз перебуває у колонії міста Мінусинська Красноярського краю РФ

Про це повідомила його дружина Левіза Джелялова.

“Нарешті на свої численні листи Наріману отримала довгоочікувану відповідь від нього”, – написала вона.

Левіза розповіла, що етап був важкий: хвороба, холод, після всього перенесеного Наріман не може нормально і повноцінно харчуватися: з  особового рахунку на місяць можна скористатися лише 6–6,5 тисячами рублів, а можливість передати посилку є лише один раз на півроку, й лише 20 кілограмів.

У листі до дружини Наріман ДЖелялов написав, що складно переносить розлуку та незнання про те, що відбувається. Левіза звернулася до всіх з проханням писати Наріману якнайбільше листів, щоб хоч якимось чином полегшити його стан.

Поштова адреса: вул. Горького, 114, Мінусинськ, Красноярський край, Росія, 662606, одержувач Джелялов Наріман Енверович, 1980 р.н.

Надіслати листа через сервіс Ф-лист можна, перейшовши за посиланням  і скориставшись послугою “написати листа”. Якщо бажаєте отримати відповідь на свій лист, необхідно замовити та сплатити бланки для відповіді.

Нагадаємо:

  • 3 вересня в селі Левадки Сімферопольського району співробітники ФСБ обшукали будинок і затримали Асана Ахтемова. 4 вересня співробітники ФСБ вранці провели в селі Первомайське Сімферопольського району обшук в будинку заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, після якого його затримали і відвезли в невідомому напрямку. До цього вночі окупанти обшукали будинок і затримали жителя цього села Азіза Ахтемова нібито через причетність до вибуху газопроводу в селі Перевальному 23 серпня.
  • 6 вересня 2021 року «Київський райсуд» Сімферополя заарештував Нарімана Джелялова. Також «Київський райсуд» обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до  для двоюрідних братів Азіза і Асана Ахтемових, підозрюваних в скоєнні «диверсії» (ч. 1 ст. 281 КК РФ).
  • 23 вересня слідство ФСБ пред’явило Джелялову нове обвинувачення в скоєнні диверсії в складі організованої групи з п. «А» ч. 2 ст. 281 КК РФ (покарання – від 12 до 20 років позбавлення волі). І по ч. 4 ст. 222.1 КК РФ – незаконне придбання, передача, зберігання, перевезення, пересилання чи носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв в складі організованої групи (покарання – від 10 до 15 років позбавлення волі).
  • У листопаді 2021 року Джелялова також обвинуватили в контрабанді вибухового пристрою за ч.3 ст.226.1 КК РФ (незаконний перетин через митний кордон Митного союзу в рамках ЄврАзЕС вибухового пристрою, вчиненого організованою групою).