Суд заарештував ексголову Верховного суду Князєва

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому голові Верховного суду Всеволоду Князєву у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави 107,360 млн грн.

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

“18 травня 2023 року слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, та обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави 107,360 млн грн застави колишньому Голові Верховного Суду”, – йдеться у повідомленні.

Строк дії запобіжного заходу – до 14 липня включно.

Нагадаємо, 15 травня Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили масштабну корупцію у Верховному Суді України – схему одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями.

Правоохоронці затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва.

16 травня у Верховному суді скликали позачерговий пленум, де 142 голосами судді ухвалили заяву, у якій взяли на себе повну відповідальність за події, “що відбуваються у зв’язку з імовірними корупційними діяннями його окремих представників”.

Пленум також висловив недовіру голові ВСУ Всеволоду Князєву та достроково позбавив його статусу очільника суду.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оприлюднило записи прослуховування голови Верховного суду Всеволода Князєва у справі щодо отримання ним хабаря.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру голові Верховного суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.